وبینار بین المللی روز جهانی توسعه روستایی

دستیابی به امنیت غذایی پایدار بعنوان ماموریت اصلی وزارت جهادکشاورزی مستلزم توسعه کشاورزی و روستایی در کشور است. بخش اعظم تولید کشاورزی بعنوان پایه اصلی امنیت غذایی در چرخه اقتصاد روستایی انجام می‌شود که توجه برنامه ریزان و سیاستگذاران به توسعه روستایی بالاخص زنان روستایی که از نقش آفرینان اصلی این اقتصاد هستند را دوچندان می کند. در این راستا مرکز توسعه روستایی منطقه آسیا و اقیانوسیه (CIRDAP) که ایران یکی از کشورهای عضو فعال آن می باشد،۶ جولای مصادف با ۱۶ تیرماه را بعنوان “روزجهانی توسعه روستایی” به سازمان ملل پیشنهاد داده است.

به مناسبت گرامیداشت “روز جهانی توسعه روستایی” ، شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با همکاری دفتر توسعه فعالیت‌ های کشاورزی زنان روستایی و عشایری وزارت جهاد کشاورزی، وبیناری تحت عنوان” زنان و توسعه روستایی” با حضور مدیر کل سیرداپ و همچنین یک صاحب نظر حوزه زنان از کشور بنگلادش در تاریخ ششم جولای مصادف با ۱۶ تیر برگزار می‌کنند.

از علاقه مندان دعوت به عمل می‌آید تا از طریق لینک زیر در این رویداد که از ساعت ۸ تا ۱۰:۳۰ برگزار می شود، حضور بهم رسانند.

https://vc.areeo.ac.ir/ch/iatech

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *