اخبار شرکت آرشیو
پیام رهبر انقلاب اسلامی در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت ایران در انتخابات ۲۸ خرداد:
در پی حضور حماسی و شورانگیز ملت بزرگ ایران در انتخابات ۲۸ خرداد، رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی پیروز بزرگ انتخابات را ملت ایران دانستند و با تأکید بر اینکه نه گلایه از دشواری معیشت، نه مخالف‌خوانی‌ها با انگیزه دلسرد کردن مردم و نه عواملی مانند تهدید بیماری فراگیر و برخی اختلالها در ساعاتی نتوانست بر عزم ملت فائق بیاید، خطاب به منتخبان مردم در مسئولیت والای ریاست جمهوری یا عضویت شوراها، گفتند: فرصت خدمتگزاری به کشور و ملت را قدر بدانید و انگیزه‌های خدائی را همواره مدّ نظر داشته باشید.
29 خرداد 1400
بازدید : 5
رییس جمهوری منتخب خطاب به ملت ایران اعلام کرد: دیروز شما به عهد خود با صداقت وفا کردید و امروز نوبت این بنده خدا و خادم شماست که به عهدی که با شما بسته‌ام وفادار بمانم و لحظه‌ای در خدمت به شما کوتاهی نکنم.
29 خرداد 1400
بازدید : 6
همزمان با چهارمین روز از هفته جهاد کشاورزی، وزیر جهاد کشاورزی و به همراه جمعی از مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران و کارکنان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) با آرمان های امام خمینی (ره)، شهدا و مقام معظم رهبری در روز 24 خردادماه 1400 تجدید میثاق کردند.
24 خرداد 1400
بازدید : 28
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی:
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش کشاورزی اهمیت زیادی در حوزه اقتصاد کشور دارد ولی سرمایه گذاری خوبی در سال‌های اخیر در آن انجام نگرفته و موجب شده میزان خسارت طبیعی این بخش به طور فزاینده‌ای رو به رشد باشد.
24 خرداد 1400
بازدید : 14
پیام رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به مناسبت هفته جهاد کشاورزی پیامی را ارائه داد.
21 خرداد 1400
بازدید : 26