گزیده اخبار آرشیو
اخبار شرکت آرشیو
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به همراه وزیر، تعدادی از مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با حضور در گلزار شهدای بهشت‌زهرا (س) و مزار مطهر شهدای جهاد سازندگی با آرمان‌های امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای گران‌قدر حماسه دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
31 شهریور 1400
بازدید : 23
مسئول پیگیری و هماهنگی فرآیند ظرفیت سازی و ارتقاء بهره وری در صندوق های حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری با حکم رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انتصاب شد.
6 شهریور 1400
بازدید : 161
وزیر جهاد کشاورزی در نخستین روز کاری در وزارت جهاد کشاورزی در جمع خبرنگاران:
وزیر جهاد کشاورزی در دولت سیزدهم گفت: اصلی ترین مسئله ای که در حال حاضر برای ما اولویت دارد، تامین نهاده‌ها و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم است.
4 شهریور 1400
بازدید : 148
وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی در جلسه علنی مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه یک شهریورماه 1400 در در جلسه بررسی صلاحیت خود گفت: کشاورزی ضامن امنیت غذایی کشور است.
1 شهریور 1400
بازدید : 157
در برگزاری مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت مادر تخصصی مطرح شد؛
در مجامع عمومی عادی و فوق العاده شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی که روز یکشنبه 31 مردادماه 1400 در سالن جلسات شرکت مادر تخصصی به صورت وبینار برگزار شد، جهت گیری های سیاستی عمده شرکت مادر تخصصی در نحوه ارائه خدمات و پرداخت تسهیلات صندوق ها به طور کامل مطرح شد.
31 مرداد 1400
بازدید : 193