گزیده اخبار آرشیو
اخبار شرکت آرشیو
رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی بر استفاده از تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای و فردی برای بیان دقیق سیاست‌ها، برنامه‌ها و اقدامات این بخش، تولید محتوی و رویارویی با بحران‌ها و مسایل خاص به ویژه در شرایط اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها تاکید کرد.
26 اردیبهشت 1401
بازدید : 3
مجمع موسس صندوق حمایت از توسعه بخش منابع طبیعی استان خراسان رضوی با حضور مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، نماینده سازمان جهاد کشاورزی استان و تمامی سهام داران در روز شنبه 24 اردیبهشت ماه 1401 تشکیل و کارکرد آن شروع شد.
24 اردیبهشت 1401
بازدید : 25
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در دیدار با عضو هیات مدیره هیات مدیره انجمن صنفی مطبوعات تخصصی و صنایع غذایی کشور به اهمیت اطلاع رسانی فعالیت های صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی تاکید کرد.
4 اردیبهشت 1401
بازدید : 135
صندوق حمایت از توسعه پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی یکی از بهترین نمونه ها برای اجرای تصویب نامه هیات وزیران در راستای حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین در بخش کشاورزی و منابع طبیعی است.
1 اردیبهشت 1401
بازدید : 114
مدیرتوسعه سرمایه گذاری و تسهیلات شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و مشاور رئیس سازمان شیلات ایران در نخستین سفر استانی خود در سال جدید به استان خراسان جنوبی، در شورای هماهنگی صندوق های این استان، پیشینه ی عملکرد صندوق های استان را بسیار افتخارآمیز خواندند.
27 فروردین 1401
بازدید : 165