گزیده اخبار آرشیو
اخبار شرکت آرشیو
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی طی حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی به عنوان «مجری طرح توسعه سواحل مکران در وزارت جهاد کشاورزی» منصوب شد.
5 آذر 1399
بازدید : 14
در نشست مشترک اعضای هیات مدیره شرکت مادر تخصصی و موسسه اجتماعی فرهنگی سجادیه سیستانیهای مقیم مرکز:
در منطقه سیستان با به کارگیری شیوه های فناورانه می توان امکان بهره وری از عوامل زمین و آب را ارتقاء بخشید و از این طریق توسعه بخش کشاورزی را بهتر فراهم ساخت و برنامه های مناسبی را در راستای تامین نیازهای بخش کشاورزی و تامین امنیت غذایی کشور، عملیاتی و اجرایی کرد.
5 آذر 1399
بازدید : 12
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی:
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در دیدارهای جداگانه با روسای سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین و بنیاد ملی گندمکاران ایران گفت: تفاهمنامه همکاری مشترک شرکت مادر تخصصی با معاونت علمی وفناوری ظرفیت های مطلوبی را در به کارگیری الگوهای مبتنی بر دانش در بخش کشاورزی فراهم ساخته است.
19 آبان 1399
بازدید : 42
وزیر جهاد کشاورزی
وزیر جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب به مدیران ستادی و استانی این وزارت، تفاهم نامه همکاری مشترک شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و ستاد زیست فناوری را برای بهره برداری ابلاغ کرد.
15 آبان 1399
بازدید : 50