گزیده اخبار آرشیو
اخبار شرکت آرشیو
جلسه هم‌اندیشی برای انجام هماهنگی در اجرای طرح خرید حمایتی زعفران با حضور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری دربخش کشاورزی و روسای سازمان جهاد‌کشاورزی استان‌های خراسان رضوی، شمالی و جنوبی روز سه شنبه 20 مهرماه 1400 از طریق ویدیو کنفرانس برگزار شد.
20 مهر 1400
بازدید : 59
مجمع عمومی موسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان مسجدسلیمان با حضور نماینده شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و نمایندگان سازمان جهادکشاورزی استان خوزستان در ۱۲ مهرماه سال 1400 برگزار شد.
12 مهر 1400
بازدید : 71
مدیر بخش آسیای مرکزی و ایران، افغانستان و عراق هیئت روغن پالم مالزی مستقر در سفارت مالزی در جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری دربخش کشاورزی و مدیران برخی از صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی گفت: کنجاله میوه درخت پالم می تواند جایگزین خوبی برای میزان سبوس گندم و برنج در خوراک دام وطیور باشد.
11 مهر 1400
بازدید : 91
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به همراه وزیر، تعدادی از مدیران و کارکنان وزارت جهاد کشاورزی با حضور در گلزار شهدای بهشت‌زهرا (س) و مزار مطهر شهدای جهاد سازندگی با آرمان‌های امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب اسلامی و شهدای گران‌قدر حماسه دفاع مقدس تجدید میثاق کردند.
31 شهریور 1400
بازدید : 112
مسئول پیگیری و هماهنگی فرآیند ظرفیت سازی و ارتقاء بهره وری در صندوق های حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی و عشایری با حکم رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انتصاب شد.
6 شهریور 1400
بازدید : 255