اخبار شرکت آرشیو
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در یازدهمین وبینار تخصصی و کاربردیِ چهارشنبه‌های نوآفرینی با همکاری مرکز کارآفرینی موسسه آموزش و ترویج کشاورزی و دفتر کارآفرینی مرکز آموزش کشاورزی و منابع طبیعی شهید خیابانیان و مدیران 3 استارتاپ موفق در بخش کشاورزی و مخاطبان آنلاین، روز چهارشنبه 6 اسفند ماه سال جاری به‌صورت وبینار حضور یافت.
6 اسفند 1399
بازدید : 10
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی پس از حضور در آئین افتتاح صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی صندوق منطقه سیستان از طرح های مورد حمایت صندوق حمايت از توسعه فعاليتهاي كشاورزي زنان شهرستان زابل و شهرستان زهک بازدید کرد.
6 اسفند 1399
بازدید : 14
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی:
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در آئین افتتاح صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی صندوق منطقه سیستان گفت: این صندوق با سرمایه اولیه بالغ بر 115 میلیارد ریال با مشارکت دولت و بهره برداران بخش کشاورزی شهرستانهای زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز تشکیل و راه اندازی شد.
5 اسفند 1399
بازدید : 23
مجمع موسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی منطقه سیستان با سرمایه اولیه بالغ بر 115 میلیارد ریال و تعداد ۳۹۸ سهامدار از بخش کشاورزی شهرستان در تاریخ ۴ اسفند ماه سال 99 برگزار شد.
4 اسفند 1399
بازدید : 26
مجری طرح توسعه سواحل مکران در وزارت جهاد کشاورزی در دومین نشست ستاد مدیریت توسعه این سواحل گفت: وظیفه ما در این طرح توسعه، تسهیل درکار و رفع موانع در اجرای طرح ها و توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و سایر زیربخش هاست.
4 اسفند 1399
بازدید : 36