پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی در پی شهادت حضرت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محبوب ایران

پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در پی شهادت حضرت آیت الله رئیسی، رئیس جمهور محبوب ایران و هیئت همراهشان

بسم الله الرحمن الرحیم

🏴🏴 انالله و اناالیه راجعون 🏴🏴

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ فَمِنهُم مَن قَضى نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ (سوره احزاب، آیه ۲۳)

برخى از میان مؤمنان، مردانى هستند که به عهدى که با خدا بستند وفا کردند، ازآنان کسى است که عهدش را به جا آورد [شهید شد] و برخى از آنان [نیز] کسى است که انتظار [شهادت] مى‌کشد و [اینان] به هیچ وجه عهدشان را تغییر ندادند.

تالم و اندوهی بی‌پایان سراسر ایران اسلامی را در پی شهادت رئیس جمهور محبوب دولت مردمی و همراهان ایشان در اثر سانحه‌ی بالگرد فراگرفته است.

زندگی مجاهدانه ایشان وقف راه اعتلا و سربلندی کشور و مردم شریف ایران و بهترین مزد خویش، یعنی شهادت در راه خدا، نصیب سید محرومان و این یار صدیق رهبر معظم انقلاب شد. اینجانب شهادت عالم برجسته آیت الله رئیسی رحمه الله علیه و خادم الرضا (ع) را در روز ولادت هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت، محضر ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، ملت شریف ایران و جامعه فعالان بخش کشاورزی تسلیت عرض نموده و علو درجات و محشور شدن این عزیز سفر کرده و یاران شهیدش، در بهشت برین با انبیا و اولیا الله را از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

عوض علیزاده مقدم

رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *