نمایندگان جدید شرکت مادر تخصصی در هیئت‌ مدیره صندوق شهرستان های مرودشت و جهرم و صندوق زنان استهبان

به گزارش روابط عمومی شرکت مادر تخصصی؛ نمایندگان جدید شرکت مادر تخصصی در هیئت‌ مدیره صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان های مرودشت و جهرم و صندوق زنان روستایی و عشایری استهبان با حضور در دفتررئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ حکم های خود را دریافت کردند.
طی حکمی ‌از سوی جانعلی بهزادنسب، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، منصور امیریانی مدیرجهادکشاورزی شهرستان مرودشت، حسن زمانی مدیرجهادکشاورزی شهرستان جهرم و محبوبه نصری اصل کارشناس امور زنان جهاد کشاورزی شهرستان استهبان به ترتیب به عنوان نمایندگان جدید شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان های مرودشت، جهرم و صندوق زنان روستایی و عشایری استهبان منصوب شدند.
در حکم هر کدام از نمایندگان بطور جداگانه ذکرشده است: « به پیشنهاد رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس و نظر به توان و تجربیات جنابعالی و با استناد به ماده ۱۱۰ لایحه اصلاحی قانون تجارت، جناب عالی را به عنوان نماینده این شرکت در هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بافق منصوب می نمایم. لازم است تا ضمن رعایت مفاد اساسنامه صندوق، قانون تجارت و سایر قوانین و مقررات مربوطه و اهتمام لازم برای تقویت و توسعه تشکل ها و بهره برداران حقیقی بخش کشاورزی سهامدار صندوق، درراستای اهداف، سیاست ها و برنامه های شرکت مادر تخصصی و سازمان جهاد کشاورزی استان به منظور ارتقای وضعیت کمی و کیفی فعالیت صندوق و رسیدن آن به جایگاه شایسته در توسعه بخش کشاورزی شهرستان، اقدامات لازم را بعمل آورید.
توفیق روز افزون جناب عالی و اعضای هیئت مدیره صندوق را در خدمت به بخش کشاورزی و کشاورزان شهرستان از خداوند متعال مسئلت می نمایم. »
دز این جلسه مدیران شرکت مادر تخصصی از جمله شهریار رستمی، مدیر بخش برنامه ریزی و تجهیز منابع و علیرضا رئیسی، مدیر امور نمایندگان حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *