طی حکمی از سوی وزیر جهاد کشاورزی

مدیر توسعه عملیات و بهبود بهره وری به سمت مشاور وزیر و سرپرست دفتر هماهنگی امور استان ها منصوب شد

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادر تخصصی؛ طی حکمی ‌از سوی سید جواد ساداتی نژاد، وزیر جهاد کشاورزی، دکتر هوشنگ محمدی مدیر توسعه عملیات و بهبود بهره وری شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی به سمت مشاور وزیر و سرپرست دفتر هماهنگی امور استان ها منصوب شد.
در حکم وی آمده است:«نظر به مراتب تعهد و تجربیات ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر و سرپرست دفتر هماهنگی امور استان ها منصوب می شوید.
انتظار دارد با تعامل با معاونین محترم وزیر و مدیران ذی ربط، هماهنگی لازم بین ستاد وزارتخانه و سازمان های جهاد کشاورزی استان ها به منظور اجرای سیاست ها، برنامه ها و ماموریت های وزارت متبوع را مد نظر قرار دهید. توفیق شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»
در ادامه همکاران شرکت مادر تخصصی انتصاب دوست و همکار صدیق و تلاشگرمان را به مشاور وزیر و سرپرست دفتر هماهنگی امور استان ها به ایشان و خانواده بزرگ جهاد کشاورزی در سراسر کشور تبریک می گویم.
فرصت کم نظیری برای کمک به توسعه بخش کشاورزی در استان ها به ویژه تقویت صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی فراهم شده است. ایشان همچنان در حوزه شرکت مادر و صندوق ها اثر بخش خواهند بود و همه ما نیز برای موفقیت وی در مسئولیت جدید کمک خواهیم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *