شورای مدیران شرکت مادرتخصصی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادرتخصصی؛ شورای مدیران این شرکت و مدیران عامل و نمایندگان دولت در تمامی صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی سطح کشور، دوشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۲، با موضوع تشریح و بررسی قوانین بالادستی در خصوص واردات و صادرات محصولات کشاورزی، برگزار شد.

در ابتدای این جلسه، حسین مهدی دوست، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی، ضمن تبریک به حضار بابت رتبه اولی شرکت مادرتخصصی در عملکرد سالیانه در سطح وزارت جهاد کشاورزی، ورود صندوق ها به امور بازرگانی را مجددا تاکید کرد.

سپس جلال مدرسی، عضو هیئت مدیره شرکت، با ارائه مطالبی در رابطه با قوانین موجود برای واردات و صادرات محصولات کشاورزی مانند قوانین مربوط به انواع کالاها و قیمت گذاری آن ها، قوانین و مقررات واردات و صادرات و ماده ۱۱ و ماده ۱۱ مکرر این قانون، به پرسش های مطرح شده پاسخ داد.

در انتها حمیدرضا رشمئی، دبیر و دیگر عضو هیئت مدیره تاکید کرد که مدیران عامل صندوق ها، بعد از اتمام سال مالی ۱۴۰۲-۱۴۰۱ که ۹/۳۰ سال جاری موعد آن است، گزارشات مالی صندوق تحت نظر خود را طبق زمان تعیین شده ای که طی نامه ای برای ایشان ارسال می گردد، تهیه و ارسال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *