شورای مدیران شرکت مادرتخصصی و صندوق های حمایت از کشاورزی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادرتخصصی، شورای مدیران این شرکت، با موضوع تشریح مواد قانونی و اسناد بالادستی مرتبط با امور بازرگانی بخش کشاورزی، با حضور هیئت مدیره، مدیرعامل و مدیران شرکت مادرتخصصی، نمایندگان دولت و همچنین مدیران عامل تمامی صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، دوشنبه ۱ آبان ۱۴۰۲، به صورت وبیناری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حسین مهدی دوست، رئیس هیئت مدیره و مدیره عامل شرکت، در مورد دستورالعمل اجرایی بودجه و تنظیم موافقت نامه های اعتبارات صندوق ها در سال ۱۴۰۲ که توسط سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شده است، توضیحاتی داد و از مدیران عامل صندوق ها خواست این دستورالعمل را پیگیری نمایند تا بتوانند اعتبارات دولتی ذکر شده در این دستورالعمل را، به خود اختصاص دهند. وی همچنین بر تصویب هر چه سریع تر آیین نامه تسهیلات به روز شده صندوق های حمایتی در مجمع این صندوق ها، تاکید نمود.

در ادامه سیدجمال مدرسی، عضو هیئت مدیره شرکت، در رابطه با مواد قانونی و مقررات مرتبط با بازرگانی مطالب مورد نیاز را ارائه و به سوالات مطرح شده پاسخ داد. فایل های ارائه شده توسط وی در زیر موجود است:

۱

۲

۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *