جلسه شرکت مادرتخصصی و معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادرتخصصی؛ طی جلسه ای که یکشنبه ۱۴ آبان سال جاری، در ساختمان وزارت جهاد کشاورزی، با حضور مدیرعامل، هیئت مدیره و مدیر امور نمایندگان و مجامع شرکت مادرتخصصی، معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی و مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش دامپروری و تولیدات دامی، برگزار شد، مسائل و مشکلات این بخش به خصوص در زمینه بازرگانی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در ابتدای این جلسه، حسین مهدی دوست، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی، ضمن اشاره به وظیفه صندوق های حمایت از کشاورزی در ارائه تسهیلات به بخش به عنوان بازوی اجرایی وزارت جهاد کشاورزی و همچنین معرفی اجمالی صندوق حمایت از دامپروری، از تلاش این صندوق برای ورود به بحث بازگانی خبر داد.

در ادامه محمدرضا رزاقی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش دامپروری و تولیدات دامی، با اشاره به چند نمونه فعالیت انجام شده توسط این صندوق در راستای حمایت از بخش دامپروری، درخواست ها و مشکلات صندوق را مانند کمک برای رفع مشکل پرونده های مالیاتی و حمایت از تولید داخلی جو و ذرت به عنوان خوراک دام بیان کرد.

سپس ابوالقاسم شمس، عضو هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی، ضمن معرفی صندوق ها به عنوان مجری بخشی از سیاست های وزارت جهاد کشاورزی و برشمردن برخی از ظرفیت های صندوق ها در راستای کمک به کشور عزیزمان، درخواست به مرحله اجرا رسیدن مصوبات دولت در راستای افزایش منابع مالی شرکت مادرتهصصی و صندوق های حمایتی را داشت.

در انتها محمدابراهیم حسن‌نژاد، معاون امورتولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، با بیان اینکه تک تک موضوعات مطرح شده در دستور کار پیگیری قرار خواهند گرفت، قول مساعدت برای تسهیل دستیابی به راه حل مشکلات بیان شده را داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *