انتصاب نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمایت از توسعه زراعت در دیمزارهای کشور

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ طی حکمی ‌از سوی جانعلی بهزادنسب، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، حسین اصغری لسکوکلایه، نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمایت از توسعه زراعت در دیمزارهای کشور منصوب شد.
در حکم وی آمده است: «با عنایت به پیشنهاد معاون وزیر در امور زراعت طی نامه و با عنایت به توان و تجربیات جناب عالی و با استناد به ماده ۱۱۰ لایحه اصلاحی قانون تجارت، جناب عالی را به عنوان نماینده این شرکت در هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه زراعت در دیمزارهای کشور منصوب می نمایم.
لازم است تا ضمن رعایت مفاد اساسنامه صندوق، قانون تجارت و سایر قوانین و مقررات مربوطه و اهتمام لازم برای تقویت و توسعه تشکل های تولید کننده و سایر فعالیت های مرتبط در بخش کشاورزی، در راستای اهداف، سیاست ها و برنامه های شرکت مادر تخصصی به منظور ارتقای وضعیت کمی و کیفی فعالیت صندوق و رسیدن آن به جایگاه شایسته در توسعه زراعت در دیمزارهای کشور، اقدامات لازم را به عمل آورید.
توفیق روز افزون جنابعالی و اعضای هیئت مدیره صندوق را در خدمت به سهامداران صندوق توسعه زراعت در دیمزارهای کشور از خداوند متعال مسئلت می نمایم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *