انتصاب نماینده جدید شرکت مادر تخصصی در صندوق حمايت از توسعه صنعت بذر کشور

نماینده جدید شرکت مادر تخصصی در صندوق حمايت از توسعه صنعت بذر کشور با حکم رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انتصاب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ طی حکمی ‌از سوی جانعلي بهزاد نسب، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، فرامک عزیزکریمی، به عنوان نماینده شرکت مادر تخصصی در هیات مدیره صندوق حمايت از توسعه صنعت بذر کشور منصوب شد.
در حکم وی آمده است:« با عنایت به پیشنهاد معاون در امور زراعت و با عنايت به توان و تجربيات جناب عالي و با استناد به ماده 110 لايحه اصلاحي قانون تجارت، جناب عالي را به عنوان نماينده اين شركت در هيئت مديره صندوق حمايت از توسعه صنعت بذر کشور منصوب مي نمايم.
لازم است تا ضمن رعايت مفاد اساسنامه صندوق، قانون تجارت و ساير قوانين و مقررات مربوطه و اهتمام لازم برای تقويت و توسعه تشکل ها و تعاونی های تولیدکننده و سایر فعالیتهای مرتبط با صنعت بذر، در راستای اهداف، سياست ها و برنامه هاي شركت مادر تخصصي به منظور ارتقای وضعیت کمی و کیفی فعالیت صندوق و رسيدن آن به جايگاه شايسته در توسعه صنعت بذر کشور، اقدامات لازم را به عمل آوريد.
توفيق روز افزون جناب عالي و اعضاي هيئت مديره صندوق را در خدمت به سهامداران صندوق توسعه بذر کشور از خداوند متعال مسئلت مي نمايم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *