انتصاب نماینده جدید شرکت مادر تخصصی در هيأت مديره صندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی

نماینده جدید شرکت مادر تخصصی در هيأت مديره صندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی با حکم رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انتصاب شد.
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ طی حکمی ‌از سوی جانعلي بهزاد نسب، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مرتضی موسوی، به عنوان نماینده شرکت مادر تخصصی در هيأت مديره صندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی منصوب شد.
در حکم وی آمده است:« احتراماً با عنايت به پیشنهاد معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی و با عنایت به توان و تجربيات جناب عالي و با استناد به ماده 110 لايحه اصلاحي قانون تجارت، جناب عالي را به عنوان نماينده اين شركت در هيأت مديره صندوق حمايت از توسعه نهال در بخش کشاورزی منصوب مي نمايم.
لازم است تا ضمن رعايت مفاد اساسنامه صندوق، قانون تجارت و ساير قوانين و مقررات مربوطه و اهتمام لازم برای تقويت و توسعه تشكل های تولیدکننده، بهره برداران و سایر فعالیت های مرتبط با صنعت نهال در بخش کشاورزی، در راستای اهداف، سياستها و برنامه هاي شركت مادر تخصصي به منظور ارتقای وضعیت کمی و کیفی فعالیت صندوق و رسيدن آن به جايگاه شايسته در توسعه صنعت نهال کشور، اقدامات لازم را به عمل آوريد.
توفيق روز افزون جناب عالي و اعضاي هيات مديره صندوق را در خدمت به سهامداران صندوق نهال کشور از خداوند متعال مسئلت مي نمايم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *