رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی:

ابلاغ مبلغ 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای تامین خوراک دام و طیور

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ جانعلی بهزادنسب؛ رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی روز دوشنبه 9 خردادماه 1401 در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما درباره اقدامات انجام شده توسط شرکت مادر تخصصی و صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی در راستای تامین خوراک دام و طیور گفت: مبلغ دو هزار میلیارد تومان تسهیلات با نرخ مناسب به صندوق حمايت از توسعه بخش دامپروري و توليدات دامي به منظور تهیه خوراک دام و طیور اختصاص یافته است.
وی افزود: با استفاده از منابع داخلی صندوق حمايت از توسعه بخش دامپروري و توليدات دامي، واردات 6000 تن جو دامی از کشور روسیه در حال انجام بوده که از طریق اتحادیه دامداران سراسر کشور توزیع خواهد شد.
بهزادنسب تصریح کرد: تأمین اعتبار لازم به منظور واردات 50 هزار تن جو دامی صورت گرفته که به زودی وارد کشور شده و توسط اتحادیه دامداران سراسر کشور توزیع خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی درباره برنامه خرید جو داخلی به ارزش 330 میلیارد تومان توسط صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی استانی و عشایری کشور خبر داد و اظهار داشت: این برنامه آغاز شده و در حال انجام است. همچنین تامین منابع مالی خرید 7000 تن کاه و 3000 تن یونجه و توزیع آن در بین دامداران دشت سیستان توسط صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی منطقه سیستان در حال انجام است.
وی تصریح کرد: با همت وزارت جهاد کشاورزی، مبلغ 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش توسط بانک کشاورزی در میان دامداران و مرغداران کشور در حال توزیع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.