چاپ مطلب
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۰۷ www.sfida.ir

برگزاری جلسه صندوق‌های زنان در شرکت مادر تخصصی


جلسه بررسی وضعیت صندوق های حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی اول دی ماه در طبقه چهارم شرکت مادر تخصصی در ساعت 9 صبح تا 16 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادر تخصصی، جلسه بررسی وضعیت صندوق های حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی با حضور خانم بنی‌هاشم، مشاور وزیر در امور زنان و مدیرکل دفتر امور زنان، خانم مهیاری از دفتر امور زنان وزارت جهادکشاورزی، دکتر شریعتی و دکتر جوانمردی مشاوران مدیرعامل شرکت مادر تخصصی، شهریار رستمی، مدیر توسعه سرمایه گذاری و تسهیلات و رحیم نظری مدیر توسعه عملیات و بهبود بهره وری برپا شد.

در این جلسه وضعیت صندوق های خرد زنان روستایی و نحوه اعطای تسهیلات به صندوق های شهرستانی حمایت از توسعه بخش فعالیت های کشاورزی زنان بررسی شد.

در ادامه در رابطه با وضع مقررات برای بهبود و بهره وری بیشتر آنها و عدم ایجاد مشکلات برای صندوق های اعتبارات خرد بحث و گفت و گو صورت گرفت.

همچنین مقرر شد تا طرح تاسیس این صندوق‌ها تا تاریخ 9 دی ماه تکمیل و تدوین نهایی شود. © کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به " شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی" میباشد.