چاپ مطلب
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ www.sfida.ir

ارائه توانمندی های سهامداران صندوق زنان روستایی مرودشت در همایش کارآفرینی و محیط زیست


مدیرعامل صندوق حمایت ازتوسعه فعالیتهای کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت در همایش کارآفرینی و محیط زیستگزارشی ازتوانمندی های سهامداران با رویکرد کارآفرینی و محیط زیست ارائه کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ مرضیه مکرمی؛ مدیرعامل صندوق حمایت ازتوسعه فعالیتهای کشاورزی زنان روستایی مرودشت، گزارشی ازتوانمندی های سهامداران با رویکرد کارآفرینی و محیط زیست در همایش  دو روزه کارآفرینی و محیط زیست که در دانشگاه گیلان از 25تا 26آذرماه 1394 با هماهنگی انجمن ملی زنان کارآفرین و انجمن زنان مدیر کارآفرین برگزار شد، ارائه کرد.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان مرودشت در این همایش گزارشی از فعالیت سهام دارانی از این صندوق را که در حوزه تولید محصول سالم، تولید کودهای آلی، کشت گیاهان دارویی و زعفران مشغول به کار هستند، ارائه کرد و گفت:  این فعالیت ها با هدف کارآفرینی و حفظ محیط زیست در حال اجراست.

 

گفتنی است، در این همایش که با هدف ارائه کسب و کارهای مرتبط با کارآفرینی در حوزه محیط زیست برگزار شد، کارآفرینانی از سراسر کشور از بین زنان کارآفرین انتخاب  شدند و به ارائه مقالات و فعالیت های خود پرداختند.© کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به " شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی" میباشد.