حضور صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان کرمان در نمایشگاه تخصصی کشاورزی

صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان کرمان در یازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی که از تاریخ 5 تا 8 آذرماه 1398 در محل سایت نمایشگاههای بین المللی جنوب شرق برگزار شد، حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان کرمان با توجه به اهمیت وجایگاه بخش کشاورزی در  یازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی ماشین آلات، ادوات، نهاده ها، تجهیزات آبیاری و گلخانه ای، محصولات کشاورزی، خشکبار و گیاهان دارویی در استان کرمان که از تاریخ 5 تا 8 آذرماه 1398 در محل سایت نمایشگاههای بین المللی جنوب شرق برگزار شد، حضور یافت.

صندوق در این نمایشگاه، بخشی از فعالیتهای انجام شده و عملکرد خود را در معرض بازدیدکنندگان قرار داد و در طی این بازدیدها عباس سعیدی، رئیس و معاونت های و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان، اعضا هیئت مدیره و بهره برداران و کشاورزان از غرفه صندوق بازدید کردند و با نقش صندوق و اهداف و عملکرد آن بیشتر آشنا شدند.

تقریبا بیش از 500 نفر از سهامداران و کشاورزان و 20 تن از مسئولان استان از غرفه صندوق بازدید به عمل آورده و سوالاتی را مطرح کردندو در جهت آشنایی بیشتر آنها با اهداف؛ جایگاه و وظایف صندوق به سوالات آنها پاسخ داده شد.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی