مديرعامل صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان کرمان:

حضور صندوق استان کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس در همایش سنگر سازان بی سنگر

رو تیتر مديرعامل صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان کرمان:

صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان کرمان به مناسبت هفته دفاع مقدس در همایش سنگر سازان بی سنگر جنوب شرق کشور و یادواره 130 شهید تیپ مهندسی رزمی خیبر جهاد کرمان حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ رضا بماني، مديرعامل صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان کرمان گفت: اعضا هیئت مدیره، مدیرعامل و کارکنان این صندوق به مناسبت هفته دفاع مقدس در همایش سنگر سازان بی سنگر جنوب شرق کشور و یادواره 130 شهید تیپ مهندسی رزمی خیبر جهاد کرمان که در حسینیه ثارالله کرمان در روز پنج شنبه 4 مهرماه 1398 برگزار شد، شرکت کردند.  

وی افزود: در این همایش حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، سردار مطهری، جانشین سپاه ثارالله، عباس سعیدی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی و تعدادی از مدیران و مسئولان استان کرمان و خانواده های معظم شهدا حضور داشتند.

بمانی تصریح کرد: در این برنامه هر کدام از سخنرانان  به بیان دوران خاطرات دفاع مقدس، جنگ و نقش رزمندگان کرمان در پیروزی وموفقعیت جنگ پرداختند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین حسن علیدادی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان  گفت: یاد شهدا و دوران دفاع مقدس همیشه باید در جامعه  ما زنده باشد.

وی با اشاره به اینکه چندین محرومیت ما را به انقلاب سوق داده، افزود: یکی از آنها محرومیت از اجرایی شدن احکام نورانی اسلام و دیگری تهاجم به غرور ملی کشور بود.

سلیمانی خاطر نشان کرد: ما در این دفاع مقدس برای نسل های آینده ثابت کردیم که ملت ایران با هدف نجات جهان با ظلم پیکار کرد و در این راه بسیاری از این رزمندگان شهید و جانباز شدند.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی