انتصاب نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي شهرستان بوانات

نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي شهرستان بوانات با حکم رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انتصاب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ طی حکمی ‌از سوی سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، فرامرز نوعی خدآبادی به‌عنوان نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي شهرستان بوانات  منصوب شد.

در حکم وی آمده است: «با عنايت به پيشنهاد رئیس سازمان جهاد كشاورزي استان فارس و با استناد به ماده 110 لايحه اصلاحي قانون تجارت، جنابعالي را به‌عنوان نماينده اين شركت در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي شهرستان بوانات منصوب می‌نمایم.

مورد تأکید است رعايت مفاد اساسنامه صندوق، قانون تجارت و ساير قوانين و مقررات مربوطه و همچنين انتظار دارد انجام تعاملات مستمر با تشکل‌ها، تعاونی‌ها و بهره‌برداران حقیقی بخش كشاورزي و حفظ ارتباط برای اجرایی کردن اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های شركت مادر تخصصي و رئیس سازمان جهاد كشاورزي استان مربوطه در جهت افزايش توانایی‌ها و رسيدن صندوق به جايگاه شايسته در توسعه بخش كشاورزي آن شهرستان در سرلوحه برنامه کاری جنابعالی قرار گیرد.

توفيق روزافزون براي جنابعالي و اعضاي محترم هيات مديره صندوق از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.»

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی