دیدار مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کرمان با فرماندار بم

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش  کشاورزی  استان کرمان با فرماندار بم برای راه‌اندازی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بم در روز سه‌شنبه 28 خردادماه 1398 در محل دفتر فرمانداری شهرستان بم دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛رضا بمانی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش  کشاورزی  استان کرمان با هادی شهسواری، فرماندار بم و محمد مطهری نیا، معاون توسعه و برنامه‌ریزی؛ حمیدرضا ارجمند، مدیر صنایع؛ مهدی لطفعلی زاده، مدیر باغبانی برای راه‌اندازی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بم در روز سه‌شنبه 28 تیرماه 1398 در محل دفتر فرمانداری شهرستان بم دیدار و گفت‌وگو کرد.

در ابتدا مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کرمان گزارشی جامع از وضعیت صندوق‌ها و اهداف آن‌ها بیان کرد و گفت: عملکرد صندوق استان کرمان در طول این مدت قابل ارزیابی است.

مریم خاکی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بم ضمن عرض خیرمقدم گزارشی از روند پیشرفت کار برای راه‌اندازی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بم و وضعیت بخش کشاورزی در آن ارائه کرد.

سپس هادی شهسواری، فرماندار شهرستان بم هم با توجه به آشنا شدن به وظایف صندوق برای راه‌اندازی و پیگیری‌های روند آن قول مساعد داد تا ان شاا... این صندوق به‌زودی در بم راه‌اندازی شود.  

گفتنی است؛ در این جلسه لطفیان، مدیرکل میوه‌های گرمسیری، پیمان جلالی، معاون مدیرکل وهم حضور داشتند.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی