رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی :

جدی‌ترین مأموریت این سازمان تحقق 420 میلیارد تومان افزایش سرمایه صندوق توسعه بخش کشاورزی مرکزی

رو تیتر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی :

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی درنشست مشترک با هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي استان مرکزی گفت: جدی‌ترین مأموریت سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی تحقق هدف 420 میلیارد تومان افزایش سرمایه این صندوقاست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ مجید آنجفی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی در نشست مشترک با هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي استان مرکزیو معاونان، مدیران ستادی و مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌های استان مرکزی در روز یکشنبه 6 خردادماه 97 در سالن امام علی (ع) سازمان جهاد کشاورزی که باهدف تحقق افزایش سرمایه 600 میلیارد ریالی تا پایان سال 97 برگزار شد؛ با تقدير از زحمات هیئت‌مدیره و مدیرعامل از تلاش ارزشمند ده‌ساله صندوق یادکرد و گفت: اعتقاد ویژه‌ای به جایگاه صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي استان مرکزیدارم چراکه بستر مناسبی برای پاسخ به نیاز تولیدکنندگان استان است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ضرورت جذب سرمایه متناسب با رشد و توسعه بخش کشاورزی در این استان این صندوق در جذب سرمایه موفق نبوده است و باید تمام تمرکز را برافزایش سرمایه صندوق بگذاریم؛ بنابراین جدی‌ترین مأموریت سازمان جهاد کشاورزی هدف‌گذاری 420 میلیارد تومانی برای افزایش سرمایه صندوق است.

آنجفی تأکید کرد: علاوه بر تحقق 50 میلیارد ریال از محل سرجمع اعتبارات این استان، مبلغ 150 میلیارد ریال دیگر نیز تا پایان سال محقق می‌شود و سرمایه صندوق به رقم 600 میلیارد ریال افزایش می‌یابد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی آمادگی مسئولان این استان در تخصیص منابع برای افزایش سرمایه صندوق را در بالاترین سطح خود دانست و گفت: از اینکه استاندار مرکزی در تمامی جلسات تأکید بر تخصیص منابع برای صندوق دارد، تلاش و جدیت بیشتر برای تحقق انتظارات از صندوق باید انجام گیرد.

وی همچنین از هر یک از مدیریت‌های ستادی و شهرستانی و در زیر بخش‌های صنایع تبدیلی، دام، طیور، زراعت و باغبانی خواست تا برای کمک به تحقق جلب مشارکت بخش خصوصی تلاش کنند.

در ادامه محمدرضا خالقي، مدیرعامل صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي استان مرکزیدرباره تخصيص 50 ميليارد ريال از سرجمع اعتبارات این استان سخن گفت و افزود: برای افزایش سرمایه این صندوق نیازمند ایجاد شرایط مناسب با توجه به اهتمام استاندارد و رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان است که گام های مطبوعی در این زمینه برداشته شده است.

وی گفت: بررسی نقش و جایگاه هریک از مدیریت‌ها در جلب مشارکت تولیدکنندگان و درنهایت هم‌پیمان شدن برای 120 میلیارد ریال افزایش سرمایه جدید صندوق تا پایان مردادماه سال جاری از کارهایی است که می‌تواند در مدت تعیین‌شده انجام پذیرد.

حمیدرضا کتان فروش، رئیس هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي استان مرکزیضمن ارائه گزارش از معرفی صندوق و گزارش عملکرد آن به تقدیر از تلاش‌های صورت گرفته از سوی مسئولان استان در سازمان جهاد کشاورزی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و استاندار مرکزی پرداخت و گفت: بخش غیردولتی در تأمین سهم خود در افزایش سرمایه صندوق آمادگی لازم را دارا می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: هدف ما تحقق افزايش سرمایه واقعی از سوی بخش غیردولتی است که متناسب باارزش تولیدات هر زیر بخش و نقش و تأثیرگذاری هر تشکل در استان، صورت پذیرد.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی