انتصاب نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزی تاکستان

نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان تاکستان با حکم رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی انتصاب شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ طی حکمی ‌از سوی سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، شهریار رستمی به‌عنوان نماینده شرکت مادر تخصصی در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان تاکستان منصوب شد.

در حکم وی آمده است: «با عنايت به توان و تجربيات جنابعالي و با استناد به ماده 110 لايحه اصلاحي قانون تجارت، جنابعالي را به‌عنوان نماينده اين شركت در هیئت‌مدیره صندوق حمايت از توسعه بخش كشاورزي شهرستان تاکستان منصوب می‌نمایم.

مورد تأکید است، رعايت مفاد اساسنامه صندوق، قانون تجارت و ساير قوانين و مقررات مربوطه و همچنين تقويت تعاملات با تشکل‌ها، تعاونی‌ها و بهره‌برداران حقیقی بخش كشاورزي، اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های شركت مادر تخصصي و مساعدت ریاست محترم سازمان جهاد كشاورزي استان مربوطه، در جهت افزايش توانایی‌ها و رسيدن صندوق به جايگاه شايسته در توسعه بخش كشاورزي آن شهرستان اقدامات لازم به عمل‌آورید.

توفيق روزافزون براي جنابعالي و اعضاي محترم هیئت‌مدیره صندوق از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.» 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی