پرداخت 28 میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان توسط صندوق استان خراسان جنوبی در مهرماه 96

 

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی گزارشی از فعالیت های این صندوق در مهرماه 1396 ارائه کرد و گفت: در این ماه 32 فقره تسهیلات به مبلغ حدود 28 میلیارد ریال پرداخت شده است.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ احمد بهیاری، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی گزارشی از فعالیت های این صندوق در مهرماه 1396 ارائه کرد و گفت: در این ماه 26  فقره تسهیلات قرض الحسنه جمعاً به مبلغ 15 میلیارد و 363 میلیون و 294 هزار ریال از محل منابع داخلی صندوق، 6 فقره تسهیلات سرمایه در گردش جمعاً به مبلغ 13 میلیارد ريال از محل منابع داخلی صندوق پرداخت شده است.

وی افزود: تعداد 17 فقره برای تشکلها و بهره برداران بخش کشاورزی جمعاً به مبلغ 10,140 میلیون ریال نیز به بانک برای دریافت تسهیلات از محل معدل حساب صندوق  معرفی شدند.

بهیاری دربارههزینه کرد اعتبار آبیاری گفت: به تعداد 6 پرونده به مبلغ یک میلیارد و 377 میلیون و 942 هزار و 797 ريال و هزینه کرد اعتبارات آبیاری (امانی) به تعداد 3 پرونده به مبلغ دو میلیارد و 278 میلیون و 126 هزار و 359 ریال بوده است.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان جنوبی همچنین از برگزاری دوره آموزشی بازنگری طرح تاسیس صندوقهای شهرستانی و زنان روستایی خراسان جنوبی خبر داد و افزود: یک دوره هماهنگی امورات حسابرسی صندوقها در محل صندوق استان برگزار شده است. 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی