دیدار مدیر امور عشایر سازمان جهاد کشاورزی از صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان

مدیر امور عشایر سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به منظور آشنایی و تعامل بیشتر و سهام دار شدن شرکتهای تعاونی عشایری در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان با مدیرعامل این صندوق در روز سه شنبه 8 بهمن ماه 1398 دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادر تخصصی، فرامرز هادی زاده مدیر امور عشایر سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به منظور آشنایی و تعامل بیشتر و سهام دار شدن شرکتهای تعاونی عشایری در صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان با حمید نصری مدیرعامل این صندوق در روز سه شنبه 8 بهمن ماه 1398 در دفتر کار صندوق دیدار و گفت و گو کرد.

در این جلسه ابتدا حمید نصری مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان به سهم عشایر در طرح بازنگری صندوق اشاره و اذعان داشت: قسمت اعظم تولیدات پروتینی در کشور به ویژه در استان گیلان به عهده عشایر زحمتکش است که یکی از راههای کمک به این قشر زحمتکش از ناحیه صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی بوده که با تشکیل تعاونی‌های عشایری و سهام دار شدن در صندوق می‌توانند از ظرفیت‌های صندوق برای تقویت بنیه مالی بهره‌مند گردند.

سپس فرامرز هادی زاده بیان داشت: شرکتهای عشایری شهرستانهای ماسال، رضوانشهر و تالش، سه شرکت عشایری ثبت شده در استان هستند که می توانند سهامدار صندوق شده و از امکانات صندوق استفاده نمایند.

در این جلسه مقرر شد، اسامی شرکتهای عشایری به صندوق کتباً اعلام شود تا در طرح بازنگری برای افزایش سرمایه آتی صندوق درج گردد. همچنین به منظور تشویق و ترغیب شرکتهای تعاونی عشایری برای سهام دار شدن در صندوق، جلسه مشترکی با حضور مدیرعامل صندوق و مدیر امور عشایر سازمان و تعاونی‌ها و جمعی از عشایر استان تشکیل شود. 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی