پرداخت 165 میلیارد ریال قرارداد عاملیت توسط صندوق کرمان

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی  استان کرمان گفت: سال گذشته برای نخستین بار در کشور، قرارداد عاملیت بین صندوق کرمان و سازمان صمت از محل ردیف اعتباری 76-550000 منعقد شد که پس از تخصیص مرحله اول اسناد خزانه به مبلغ 165 میلیارد و 540 میلیون ریال تحویل این صندوق شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛رضا بمانی گلنا آبادی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی  استان کرمان در جلسه شورای معادن با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، معاونان  و کارشناسان مربوطه در محل این سازمان در روز دوشنبه 15 مهرماه 1398 تشکیل شد، گفت: سال گذشته برای نخستین بار در کشور قرارداد عاملیت بین صندوق کرمان و سازمان صمت به مبلغ 660 میلیارد ریال از محل ردیف اعتباری 76-550000 منعقد شد که پس از تخصیص مرحله اول اسناد خزانه به مبلغ 165 میلیارد و 540 میلیون ریال تحویل این صندوق شد.

وی ضمن ابراز تشکر از حسن اعتماد سازمان صمت از واسپاری بخشی از عاملیت به صندوق، درباره تاریخچه، وضعیت و عملکردصندوق کرمان و همچنین اهداف، مصوبات و قوانین تصویب شده در رابطه با صندوق سخن گفت. .

مهدی حسینی نژاد، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان ضمن اعلام رضایت مندی کامل از عملکرد صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی  استان کرمان در سال گذشته در خصوص همکاری مالی با این سازمان اظهار امیدواری کرد که امسال نیز این همکاری ادامه داشته باشد و سازمان صمت آمادگی دارد در رابطه با پذیرش عاملیت صندوق و همچنین اجرایی شدن بند 5 ماده 43 قانون برنامه ششم توسعه با صندوق همکاری لازم به عمل آورد.

پس از بحث وبررسی مقرر شد؛ در سال جاری نیز سازمان صمت بخشی از اعتبارات و کمک های بلا عوض در راستای تبصره4 ماده17 قانون افزایش بهره وری با عاملیت صندوق اجرایی نماید؛ همچنین با توجه به هماهنگی صورت گرفته با استانداری، سازمان جهاد کشاورزی و سازمان صمت مقرر شد تا در رابطه با اجرایی شدن بند 5 ماده 43 قانون برنامه ششم سازمان صمت مساعدت لازم را به عمل آورد.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی