همکاری صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کرمان با صندوق منابع طبیعی برای جذب سرمایه

به‌منظور بهبود وضعیت سرمایه صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان کرمان، جلسه‌ای با حضور هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کرمان با هیات مدیره این صندوق در محل صندوق استان کرمان در روز سه‌شنبه سوم تیرماه 98 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ رضا بمانی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان کرمان در این جلسه با ارائه توضیحاتی در خصوص صندوق‌ها و وظایف آن‌ها و همچنین منابع تأمین سرمایه و سهم دولت و منابع قانونی آن‌ها افزود: در جهت روند کار و اهداف صندوق‌ها و پیشبرد آن باید برای تأمین سرمایه و افزایش آن راهکارهای درستی را در نظر گرفت.

گفتنی است و پس از بحث و بررسی مصوب شد که هماهنگی لازم با سازمان مدیریت و برنامه بودجه استان و استانداری کرمان در خصوص دریافت اعتبار از محل تبصره 3 ماده 31 قانون احکام دائم کشور انجام شود و مکاتبه‌ای از طرف رئیس سازمان جهاد کشاورزی و مدیرکل منابع طبیعی استان کرمان در خصوص اهمیت سرمایه‌گذاری و مشارکت دولت با بخش خصوصی و ماندگار بودن آن با سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان صورت پذیرد.

همچنین مقرر شد تا با توجه به درخواست کتبی صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان کرمان، صندوق استان در حد توان و مقررات و در خصوص حسابداری و امور مالی با این صندوق همکاری کند.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی