فرماندار شهرستان درمیان در دیدار با سهام داران صندوق زنان:

برند بوم بازار تحولی بزرگ در راستای تولید و اشتغال

رو تیتر فرماندار شهرستان درمیان در دیدار با سهام داران صندوق زنان:

نشست سهام‌داران صندوق حمايت از توسعه فعالیت‌های كشاورزي زنان شهرستان درميان با مؤسس برند بوم بازار روز يكشنبه ٢٩ اردیبهشت‌ماه ١٣٩٨ در فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ نشست سهام‌داران صندوق حمايت از توسعه فعالیت‌های كشاورزي زنان شهرستان درميان با آقای احسان‌بخش، مؤسس برند بوم بازار، محمد بشیری زاده، فرماندار و مهناز بوستانی درمیان،بخشدار مرکزی شهرستان درمیان روز يكشنبه ٢٩ اردیبهشت‌ماه ١٣٩٨ در فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.

محمد بشیری زاده، فرماندار شهرستان درمیان از راه‌اندازی بوم بازار در روستای درمیان این شهرستان  خبر داد و افزود: اين اقدام می‌تواند تحول بزرگي در اشتغال شهرستان ايفا کند و فروشندگان می‌توانند در اين بوم بازار در سه بخش محصولات كشاورزي، دامداري و صنایع‌دستی محصولات خود را ارائه كنند.

وی بابیان اينکه پس از بازديدهاي به‌عمل‌آمده از روستاي درميان مجوز تأسیس آن صادرشده است، افزود: اين بوم بازار همزمان با عيد سعيد فطر به بهره‌برداری خواهد رسيد.

فرماندار درمیان بابیان اينکه در سال گذشته ۲۳۰فقره مجوز مشاغل خانگي در شهرستان صادرشده است افزود: ۹۱درصد اعتبارات مشاغل خانگي به ميزان يک ميليارد و ۲۴۸ميليون تومان جذب‌شده است .

بشیری زاده بابیان اينکه زيربناي اشتغال‌زایی کارآفريني است خاطرنشان كرد: شهرستان درميان با توجه به ذخاير و منابع خود فرصت‌های بالقوه‌ي فراواني براي اشتغال جوانان و افزايش ميزان توليد دارد كه بايد با برنامه‌ریزی‌های دقيق و اصولي در زمينه جذب تسهيلات و سرمایه‌گذاری به فعل درآيد.

سوده اکبری، مدیرعامل صندوق حمايت از توسعه فعالیت‌های كشاورزي زنان شهرستان درميان  هم از افتتاح بوم بازار از ۱۷خرداد 98 هر جمعه به مدت ۵ساعت در محل روستای درمیان خبر داد و گفت: اعضاي اصلي صندوق خرد زنان روستاي درميان و سایر صندوق‌های خرد هم می‌توانند محصولات خود را در این بازار به فروش برسانند.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی