نشست صمیمی مدیرعامل صندوق گیلان با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان با مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان در روز سه شنبه 17  اردیبهشت ماه 1398 در دفتر صندوق دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ حمید نصری، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان گیلان در دیدار با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا وحیدی نژاد، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گزارشی از وضعیت از زمان شکل‌گیری و وضعیت گذشته و حال و برنامه‌های آینده به جلسه ارائه کرد.

وی گفت: با توجه به جایگاه بخش کشاورزی در استان گیلان که دارای تنوع محصولات کشاورزی است، سرمایه فعلی صندوق در شان و جایگاه استان نیست که در این مرحله از افزایش سرمایه با تامین سهم دولت به مبلغ 88759 میلیون ریال، امیدواریم با آورده بخش خصوصی سرمایه صندوق از 166 میلیارد ریال به 347 میلیارد ریال افزایش یابد که این افزایش بیش از دو برابری نقطه امیدی برای ادامه فعالیت صندوق در آینده خواهد بود.

نصری از مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان درخواست کرد تا این صندوق را از حمایت‌های خود بهره‌مند سازد.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا وحیدی نژاد، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان ضمن تشکر از حمایت‌های صندوق اظهار داشت: با توجه به اینکه گیلان قطب کشاورزی کشور است انتظار می رود تا صندوق نیز به جهت حمایت از بخش کشاورزی و تولیدکنندگان از نظر سرمایه در جایگاه بالاتری قرار داشته باشدکه  امیدواریم با حمایت مسئولان و مشارکت تولیدکنندگان در ارتقاء سطح سرمایه صندوق اقدامات موثری به عمل آید.

وی افزود: انتظار است که مسئولان استان به ویژه مسئولان سازمان جهاد کشاورزی در این مرحله صندوق را یاری کنند .

در پایان مقرر شد؛ جلسه‌ای مشترک فی‌مابین صندوق و معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی و دستگاه‌های وابسته با حضور مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان تشکیل شود.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی