بازدید معاون استاندار فارس از دستاورد های سهامداران صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان مرودشت

معاون استاندار فارس از دستاوردهای سهامداران صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری شهرستان مرودشت در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی به مناسبت ایام الله دهه فجر در روستای کوشک بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ ساسان تاجگردون، معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار فارس از دستاوردهای سهامداران صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری شهرستان مرودشت در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی که به مناسبت ایام الله دهه فجر در روستای کوشک در تاریخ 16بهمن ماه 97  برگزار شده بود، بازدید کرد.

در نمایشگاهی که با همکاری صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی و عشایری شهرستان مرودشت و صندوق کارآفرینی استان فارس درقالب فعالیتهای تعاونی تحفه سبز سلامت متشکل از صندوقهای اعتبارات خرد زنان روستایی در تاریخ 16بهمن ماه 97 در صندوق اعتبارات خرد زنان روستای کوشک برگزار شد.

تاجگردون، معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار فارس، محمد مهدی قاسمی، رئیس سازمان جهادکشاورزی فارس، بهرام لطیفی، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و هیات همراه از نمایشگاه توانمندی های 20صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی سهامدار صندوق شهرستان به نمایندگی از سایر صندوقهای شهرستان که از منابع  تسهیلات صندوق کارآفرینی امید تسهیلات در یافت داشتند، بازدید کردند.

همچنین در حاشیه بازدید از خط تولید خشک کردن گیاهان دارویی و تولید دم نوش های گیاهی و سایت گروه سبز سلامت مرودشت بازدید به عمل آوردند.

دراین برنامه که باهدف معرفی توانمندیهای صندوقهای شهرستان برگزار شد، نمایندگان 20صندوق اعتبارات خرد زنان روستایی و عشایری حضور داشتند.

تاجگردون درحاشیه بازدید با ابراز خوشحالی از عملکرد خوب و مطلوب این صندوقها در توسعه روستاها، اشاره کردند که علی رغم  مشکلاتی که درسالهای اخیر برای روستائیان باتوجه به خشک سالی ها، به وجود آمده است می توان از این صندوقها به عنوان ارکان توسعه پایدار اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی در سطح روستا یاد کرد که حمایتهای بیشتر از این مجموعه ها می تواند کمک های شایان توجهی به پیشرفت و توسعه روستاها و کاهش مهاجرت روستائیان به شهر داشته باشد.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی