حضور صندوق زنان استهبان در جلسه اولویت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان استهبان

مدیرعامل و تعدادی از سهام‌داران صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی وثوق استهبان در جلسه اولویت‌های سرمایه‌گذاری در شهرستان استهبان که در 30 تیر 97 برگزار شد، شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ سمیه سادات مرشدی؛ مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی وثوق استهبان در جلسه اولویت های سرمایه گذاری در شهرستان استهبان که با حضور مهدی صادقی، مدیر صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس در روز شنبه 30 تیر 97 در سالن جلسات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان استهبان برگزار شد، ضمن معرفی صندوق، تقاضای صدور مجوز برای کارگاه‌های کوچک سهام‌داران را ارائه کرد.

وی گفت: سهام‌داران این صندوق برای خرید دستگاه و تجهیزات کارگاهی به ساده‌ترین روش نیازمند راهنمایی هستند که مدیریت صنایع کشاورزی بسیار می‌تواند در این حوزه نقش پررنگی بازی کند.

در این جلسه سهام‌داران صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی وثوق استهبان با اولویت های سرمایه گذاری در شهرستان برای ایجاد و توسعه فعالیت‌های خود آشنا شدند و سؤالات خود را در مورد نحوه دریافت مجوزهای لازم در صنایع کوچک روستایی بیان کردند.

در پایان مقرر شد؛ برای بازدید از کارگاه‌های سهام‌دار صندوق به‌منظور صدور مجوز با کارشناس صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس هماهنگی لازم انجام شود.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی