نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

عملکرد صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان آذربايجان غربي رضایت‌بخش است

رو تیتر نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از عملکرد صندوق به‌ویژه عملکردهای شاخص و فعالیت‌های اثربخش صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان آذربايجان غربي ابزار رضایت کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛محرم خليلي؛ مديرعامل صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان آذربايجان غربي در جلسه مشترک با نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی که روز شنبه 23 تیرماه ماه در دفتر صندوق برگزار شد، گزارشی از عملکردهای شاخص این صندوق ارائه کرد.

وی درباره اهداف تشکیل صندوق‌ها و زنجیره‌های ارزش انجام‌شده و فعالیت‌های اثربخش صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان آذربايجان غربي سخن گفت و دیدگاه‌های خود را برای افزایش فعالیت‌های صندوق و مسائل پیش روی کشاورزان، تولیدکنندگان و بهره‌برداران بیان کرد.

در ادامه هادی بهادری، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: برای حمایت از این صندوق در تدوین قوانین همکاری لازم انجام خواهد شد.

وی با ابراز رضایت از عملکرد صندوق به‌ویژه عملکردهای شاخص و فعالیت‌های اثربخش صندوق حمايت از توسعه بخش کشاورزي استان آذربايجان غربي افزود: این صندوق می‌تواند گام‌های بلندتری برای پیشرفت بخش کشاورزی استان بردارد.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی