مدیرعامل صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند:

حقوق بازنشستگان بخش کشاورزی پرداخت می‌شود

رو تیتر مدیرعامل صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند:

مدیرعامل صندوق حمایت ازتوسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند گفت: حقوق بازنشستگان بخش کشاورزی که تاکنون با تکمیل مدارک، واریز نگردیده است، دایر و به همراه آن در حقوق بهمن­ماه عیدی بازنشستگان نیز واریز خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ حامد نخعی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند و دبیر کارگزاران ویژه­ی صندوق بیمه­ی اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان خراسان جنوبی افزود: کشاورزان ساکن و غیرساکن در روستا (حدود 230 شغل کشاورزی)، روستائیان، عشایر، زنان سرپرست خانوار و زنان خانه­دار، قالیبافان می­توانند با پرداخت پنج درصد از 15درصد حق بیمه، از خدمات بازنشستگی، از کارافتادگی و فوت این بیمه استفاده کنند.

وی تصریح کرد: وجود تعامل بین صندوق حمایت از توسعه­ بخش کشاورزی شهرستان بیرجند و صندوق بیمه­ی اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر به دلیل جامعه­ی هدف مشترک در خدمت­رسانی، می­تواند موجب هم­افزایی و تحقق اهداف عالیه اقتصاد مقاومتی باشد. البته این نخستین صندوق در کشور است که به عنوان کارگزار بیمه­اجتماعی نیز به خدمت به مردم محروم روستائی شهرستان می­پردازد.

نخعی در سخنرانی خود در همایش کشاورزی و اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان بیرجند، با نگاه ویژه به زنجیره­ی تولید، برندسازی و صادرات مزیت­های بخش کشاورزی، تاکنون 170 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است.

نخعی افزود: برای دوسال رتبه نخست درکشور را در بحث زنجیره‌های تولید شیر و مکانیزاسیون به دست آوردیم و علاوه بر آن در مدل­های ارائه خدمت نوین؛ کارت اعتباری بهره بردار بخش کشاورزی، زنجیره عسل، تأمین نهاده طیور نیز تأمین اعتبار شده است.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی