حضور صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی استهبان در نمایشگاه جشنواره زعفران

سهام‌داران صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی وثوق شهرستان استهبان در نمایشگاه جشنواره زعفران که در استهبان شرکت کردند.

 به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ سمیه سادات مرشدی، مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی وثوق شهرستان استهبان گفت: سهام‌داران این صندوق در نمایشگاهی که به مناسبت جشنواره زعفران در ۲ آذرماه در استهبان و در محل دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان برگزار شد، شرکت کردند.

وی افزود: در این نمایشگاه دستاوردهای زنان از سهام‌داران صندوق‌های خرد زنان روستایی سهام‌دار صندوق زنان شهرستان استهبان و صندوق کارآفرینی شامل انواع فرآوری محصولات ائم از زیتون، رب انار، رب گوجه، نبات محلی، زعفران با برند ورد نوش که توسط یکی از اعضای صندوق سهل‌آباد گرفته‌شده و ... و صنایع‌دستی شامل عروسک‌های بافتنی، تابلو فرش، انواع کیف مکرمه و... در نمایشگاه در معرض نمایش گذاشته شد.

مرشدی اظهار داشت: در این جشنواره از دو تن از خانم‌ها پروین کریمی و مریم هاشمی از اعضای صندوق خرد زنان استهبان به‌عنوان زعفران کاران تجلیل شد. همچنین مصطفی خاوری؛ امام‌جمعه و مهدی شرفی، فرماندار از دستاوردهای زنان در نمایشگاه بازدید و ضمن تشکر از حضور فعال زنان آرزوی توفیق بیشتر را کردند.

مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه فعالیت‌های کشاورزی زنان روستایی وثوق شهرستان استهبان گفت: در پایان هم برش تابلو فرش قصر سلیمان بافت سهام‌داران صندوق توسط امام‌جمعه و فرماندار و سایر مسئولان انجام شد.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی