تأسیس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گچساران

مجمع عمومی مؤسس صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گچساران در استان کهگیلویه و بویر احمد با حضور مدیران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، مسئولان استانی و محلی و ... در روز دوشنبه 4 آذرماه 1398 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ جلسه مجمع عمومی مؤسس تشکیل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گچساران استان کهگیلویه و بویر احمد با حضور علیرضا اشرفی، عضو هیات مدیره و داریوش اعرابی، مدیر امور مجامع و نمایندگان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی، نمایندگان سازمان جهاد کشاورزی، رئیس هیات مدیره صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استانکهگیلویه و بویر احمد و جمعی از مسئولان استانی و محلی در روز دوشنبه 4 آذرماه 1398  در محل سالن اجتماعات مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان گچساران برگزار شد.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گچساران با سرمایه قریب به 25 میلیارد ریال با مشارکت 150 سهامدار که شامل اشخاص حقیقی، تشکل‌ها و اشخاص مستقل بودند، تشکیل شد.

صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گچساران یک‌صد و چهل و نهمین صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در کشور و هفتاد و هشتمین صندوق شهرستانی و چهارمین صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی در استان کهگیلویه و بویر احمد است.

در مجمع عمومی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان گچساران اعضای هیات مدیره و بازرسان نیز انتخاب شدند همچنین اساسنامه و آیین‌نامه‌های داخلی به تصویب رسید.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی