برگزاری جشن ولادت امام رضا (ع) با چاشنی علم و دانش در شرکت مادر تخصصی

به مناسبت ميلاد امام رئوف، حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، هیئت محبان اهل‌بیت (ع) شرکت مادر تخصصیصندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی مراسم جشنی روز چهارشنبه 3 مردادماه 1397 در سالن جلسات شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی، به مناسبت ميلاد امام رئوف، حضرت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س)، مراسم جشنی با حضور سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل، علیرضا اشرفی، ابوالقاسم شمس، اعضای هیئت‌مدیره، مدیران و کارکنان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در سالن جلسات طبقه دوم برگزار کرد.

در این مراسم سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی ضمن تبریک ولادت امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) از خاطرات خود در استان کردستان که بیشتر اهل تسنن هستند، سخن گفت و افزود: باآنکه بیشتر اهالی کردستان افراد اهل تسنن هستند اما به امام رضا (ع) ارادت ویژه‌ای دارند و همین باعث شده بود که اردویی به مشهد گذاشته شود که بسیار مورد استقبال اهالی کردستان قرار گرفت.

در ادامه ایشان خاطره‌ای از معجزات امام رضا (ع) برای یکی از همین اهالی کردستان در اردوهای زیارتی مشهد تعریف کردند.

همچنین علیرضا اشرفی، عضو هیئت‌مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی خاطره‌ای زیبا از آداب‌ورسوم گذشته زیارت امام رضا (ع) در شهر خود بیان کرد که آموزنده و زیبا بود و ابزار امیدواری کرد که کاش می‌شد همان سنت‌ها و آیین‌ها به‌روز شده و هم‌اکنون نیز اجرایی شود.

در ادامه مسعود کیانی، مشاور، سید علی میران جدی، رئیس اداره توسعه سرمایه‌گذاری،سید علیرضا شاهمرادیان زواره، کارشناس امور مجامع نیز خاطراتی از سفرهای زیارتی خود به مشهد مقدس بیان کردند.

سپس امیر حاجی احمدی، مشاور شرکت مادر تخصصی درباره تفکر خلاق، رابطه مؤثر، آگاهی از ظرفیت و توانایی‌های درونی، توانایی مقابله بااحساس، توانایی ایجاد رابطه‌های بین فردی سخن گفت و افزود: در اسلام و به‌ویژه سخنان امام رضا (ع) به مبحث عقل و ویژگی‌های انسان عاقل بسیار اشاره‌شده است.

وی افزود: انسان عاقل به کسی آزار نمی‌رساند، افراد از بدی انسان عاقل در امان هستند. خیر اندک دیگران را بسیار می‌شمارد و خیر بسیار خود را به دیگران‌ اندک می‌شمارد. در عمر خود از کسب علم و دانش خسته نمی‌شود. فقر درراه خدا را از توانگری مهم‌تر می‌داند. خواری درراه خدا از عزت با دشمنان برایش محبوب‌تر است. گم نامی از پرنامی برایش محبوب‌تر است. احدی را به‌گونه‌ای نگاه نمی‌کند که بگوید من از او بهتر هستم.

در ادامه هم فضل‌الله طالبی، مشاور شرکت مادر تخصصی هم درباره فرق بین صداقت و روراستی و علم اخلاق در اسلام سخن گفت و افزود: صداقت بیشتر در کلام است اما روراستی بیشتر خودش را در اعمال انسان‌ها نشان می‌دهد.

حجت‌الاسلام عباس محمدی، امام جماعت شرکت مادر تخصصی هم درباره زندگی امام رضا (ع) سخن گفت و افزود: روایات از ایشان داریم که هر کس من را بامعرفت و شناخت زیارت کند، بهشت بر او واجب می‌شود.

وی افزود: بر اساس روایت برای ورود به بهشت باید هم اعمال و هم محب اهل‌بیت بود تا بهشت بر انسان واجب شود.

همچنین در ادامه این مراسم اشعاری در وصف ولادت امام رضا (ع) توسط یوسف حمیدی، کارشناس مشاور آموزش،محمدمهدی زمانی، کارشناس پیگیری تسهیلات ونواب میرزائی، کارشناس پیگیری و دفتردار سروده و خوانده شد و از افراد تقدیر به عمل آمد. 

در پایان مراسم از محمدمهدی استکی، کارشناس پیگیری منابع انسانی که در مسابقات تیراندازی با تپانچه بادی وزارت جهاد کشاورزی که در سالن تیراندازی کبکانیان برگزارشده بود و ایشان مقام نخست را کسب کرده بود، تقدیر شد.

 

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی