پیام تبریک سال نو رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی

حلول سال نو و تجدید حیات طبیعت، تجلی نشانه‌ای بدیع از آیات الهی، اندیشه‌ورزی، بالندگی، پویایی، تحول، شادابی و نشاط است که راز و رمز مانایی و جاودانی این آیین ناب و اصیل ایرانی، پیوند مستحکم آن با تعالیم دینی و آموزه‌های اسلامی است.

امید است؛ آغاز فصل بهار و رویش دوباره طبیعت به‌فرمان منشأ هستی که با شروع ماه پرفضیلت رجب‌المرجب، ماه تهذیب، عبادت، خودسازی و سلوک به‌سوی ایزد منان تقارن یافته است؛ شامل حال و جان ما نیز گشته و درون و بیرون ما را در مسیر کمال و قرب الهی متحول فرماید.

 فرصت را مغتنم می‌شمارم و ولادت  باب‌الحوائج، امام رحمت  و سخاوت حضرت  جواد(ع) و امام شجاعت و عدالت حضرت علی (ع) و فرا رسیدن سال نو که نویدبخش افکار و عملکردهای نو برای آینده‌ای بهتر، اعتلا و رشد و ارتقای خدمت‌رسانی رادر پرتو الطاف بیکران خداوند متعال است؛ صمیمانه به تمامی همکاران در شرکت مادر تخصصی، صندوق‌های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، کشاورزان، تولیدکنندگان، بهره‌برداران، فعالان بخش کشاورزی و خانواده محترم آنان تبريك و تهنیت عرض می‌نمایم.

سلامت، سعادت و بهروزي روزافزون را برای آحاد جامعه و تحقق اهداف عالیه در راستای توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌دارم.

 

رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی

صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی