در پنجمین روز از ایام دهه فجر در شهریار برگزار شد

برگزاری آئین نکو داشت خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان

رو تیتر در پنجمین روز از ایام دهه فجر در شهریار برگزار شد

آئین نکو داشت خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان در پنجمین روز از ایام دهه فجر با همت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شهریار با حضور تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان شهریار، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی و مدیران شهرستان در روز دوشنبه  16 بهمن 1396 در محل نمازخانه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شهریار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی؛ آئین نکو داشت خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان در پنجمین روز از ایام دهه فجر انقلاب اسلامی ایران با همت صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شهریار با حضور تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان شهریار، سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، حجت الاسلام والمسلمین موسی سالمی، امام جمعه شهریار، حسین رضا یوسف وند، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهادکشاورزی استان تهران، سعید ناجی، فرماندار و سرهنگ امین الله یامینی، فرمانده سپاه، جمال فرامرزی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شهریار، علی کردی، رئیس بنیاد شهید و امورایثارگران، علی مهدور، رئیس شورای شهر شهرستان شهریار و سهامداران صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان شهریار روز دوشنبه 16 بهمن 1396 در محل نمازخانه مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان شهریار برگزار شد.

سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی در این مراسم گفت: کشور ما مرهون ایثار و رشادت های شهدا و ایثارگران در عرصه های دفاع و سازندگی کشور بوده و هست و موفقیت های حاصله مدیون این عزیزان و خانواده های معزز آنهاست.

وی با اشاره به حضور جهادگران از شروع تا پایان جنگ تحمیلی اظهار داشت: جهادگران پس از خاتمه جنگ در سازندگی و عمرانی میهن اسلامی همت گذاشتند و جهادگران، این سنگرسازان بی سنگر همیشه پیشرو در آماده سازی مکان ها و فضاها برای رزمندگان و بعد آبادانی و توسعه بودند و با اتکا به قدرت لایزال الهی کارهای نشدنی را به انجام می رساندند.

سعید ناجی؛ فرماندار شهریار نیز در این مراسم گفت: عرصه جهاد عرصه مبارزه با جهل بود و جهاد گران کسانی بودند که به غیر ساخت پل و جاده در همه عرصه ها وارد شدند.

وی افزود: تمام تلاش و کوشش ما جلب رضایت مردم و به ویژه خانواده شهداست و صبر و گذشت خانواده شهدا از ویژگی های بارز آنهاست.

سرهنگ امین الله یامینی، فرمانده سپاه گفت: در زمان گذشته ما دانشگاه ها، بیمارستان و جاده های اندکی داشتیم اما پس از مدتی این تعداد افزایش یافته و این جز با همت جهادگران و جانفشانی شهدا و خانواده آنها امکان پذیر نبود.

وی افزود: در گذشته ما کشوری وابسته بودیم اما هم اکنون مستقل شده ایم و به عنوان کشور مستشاری محسوب نمی شویم.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی