برگزاری انتخابات هیأت رئیسه کارگروه کشاورزی کانون نمایندگان ادوار مجلس

انتخابات هیأت رئیسه کارگروه کشاورزی کانون نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی در نشست روز دوشنبه، 11 دی ماه 1396 در کمیسیون کشاورزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل شرکت مادر تخصصی به نقل از خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در ابتدای این نشست؛ حسن زمانی با بیان اینکه کمیسیون کشاورزی از نقطه نظرات نمایندگان ادوار استفاده می کند، گفت: پس از پیگیری های زیاد نمایندگان ادوار در مجلس صاحب جایگاه شدند و پس از 10 دوره توانستیم مرکز نمایندگان ادوار را به صورت رسمی راه اندازی کنیم.

زمانی تصریح کرد:کارگروه های نمایندگان ادوار بازوی مشورتی کمیسیون های تخصصی مجلس می شوند.

مشاور رئیس مجلس با بیان اینکه مرکز نمایندگان ادوار دو رئیس اداره و 4 کارشناس دارد که به مرور زمان تشکیلات آن براساس نیاز نمایندگان گسترش می یابد، افزود: 15 کارگروه در این مرکز همانند کمیسیون های تخصصی مجلس تشکیل شده است که مقرر شده این کارگروه ها بازوی مشورتی کمیسیون های تخصصی مجلس شوند و معاونت قوانین نظرات اخذ کرده و به کمیسیون ها ارائه می دهد.

زمانی تصریح کرد: روسای کارگروه ها به عنوان اتاق فکر عمل می کنند که نخستین جلسه روسای کارگروه ها احتمالا با حضور رئیس مجلس برگزار می شود.

براساس گزارش خانه ملت، جلسه انتخابات اعضای هیأت رئیسه کارگروه کشاورزی، آب و منابع طبیعی تخصصی کانون نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی برگزار شد و بر این اساس عباس رجایی به عنوان رئیس کارگروه کشاورزی، سید جاسم ساعدی نائب رئیس اول، کاظم فرهمند نایب رئیس دوم، احمد ناصری گهر دبیر کارگروه و قاسم محمدی به عنوان سخنگوی کارگروه کشاورزی نمایندگان ادوار مجلس انتخاب شدند.

گفتنی است؛ قاسم محمدی که به عنوان سخنگوی کارگروه کشاورزی نمایندگان ادوار مجلس انتخاب شدند، مشاور مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی نیز هستند.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی