برگزاری کارگاه آموزشی «ویژگی های خانواده شاد و موفق» در شرکت مادر تخصصی

همزمان با فرا رسیدن ایام ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و موسس مذهب جعفری امام جعفرصادق (ع) کارگاه آموزشی «ویژگی های خانواده شاد و موفق» در شرکت مادر تخصصی به استادی اسماعیل سعدی پور و با حضور همکاران شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در روز سه‌شنبه 14 آذرماه 96 در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مادر تخصصی؛ همزمان با فرا رسیدن ایام ولادت حضرت رسول اکرم(ص) و موسس مذهب جعفری امام جعفرصادق (ع) کارگاه آموزشی «ویژگی های خانواده شاد و موفق» در شرکت مادر تخصصی به استادی اسماعیل سعدی پور, استاد دانشگاه و با حضور عوض علیزاده مقدم، عضو هیئت‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل، علیرضا اشرفی و ابوالقاسم شمس؛ اعضای هیئت‌مدیره، جمعی از مدیران، مشاوران و کارکنان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی در روز سه‌شنبه 14 آذرماه 96 در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

اسماعیل سعدی پور؛ دکتری روان‌شناسی تربیتی درباره ویژگی‌های یک خانواده سالم و موفق سخن گفت و افزود: تعامل پدر، مادر و فرزندان؛ در زمان حال زندگی کردن، زندگی پدر و مادر به خاطر یکدیگر، همدلی، برخورداری از مهارت گوش دادن از ویژگی خانواده‌های موفق است.

وی افزود: رابطه را باید مرتباً زنده نگه داشت و از آن مراقبت کرد. همچنین خانواده سالم برای دیدن یکدیگر لحظه‌شماری می‌کنند؛ ساعت خواب‌وبیداری آن‌ها به هم نزدیک است، حداقل یک وعده‌غذا باهم می‌خورند، هر دو باید به فکر تندسیتی یکدیگر هستند، تفریحات مشترک دارند. همچنین دو اصل صمیمیت و قاطعیت کنار هم قرار می‌دهند. زنده‌ها و حتی مرده‌ها در خانواده سالم احترام دارند، عیب‌های یکدیگر را می‌پوشانند و در مشکلات به دنبال راه‌حل می‌گردند.

سعدی پور اظهار داشت: همیشه برای زندگی موفق و شاد باید خلاقیت داشت و قدر یکدیگر را دانست و هدیه دادن و آداب آن را فراموش نکردد و در خانواده سالم صداقت حاکم است و افراد به یکدیگر توجه می‌کنند.

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی