برگزاری مراسم جشن عیدسعیدغدیرخم در شرکت مادر تخصصی

مراسم بزرگداشت عید غدیر خم با حضور مدیران و کارکنان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی روز چهارشنبه 29 شهریورماه 96 برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مادرتخصصی، مراسم بزرگداشت عید غدیرخم با حضور مدیران و کارکنان شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی روز چهارشنبه 29 شهریورماه 96 در نمازخانه الغدیر شرکت برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سخنرانی سیدعبدالکریم رضوی اردکانی، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی آغاز شد.

وی ضمن تبریک و تهنیت به مناسبت میلاد دهمین اختر آسمان ولایت و امامت امام علی النقی (ع)خاطر نشان کرد: ولایت و امامت از الطاف لایزال الهی است که پیروی از اصول و آموزه های آن راه گشای تمام مسایل زندگی در تمامی ابعاد آن می باشد و بی تردید برپایی اینگونه مراسم نقش بسزایی در تقویت انگیزه در بین پرسنل برای خدمت رسانی به مردم دارد.

رضوی اردکانی تصریح کرد: خداوند در روز عیدغدیر دو برابر شب قدر انسان ها را از آتش جهنم رها می کند و باید توجه داشته باشیم که دین بدون امامت و ولایت کامل نیست. در این روز دین به کمال خود و نعمت ولایت به غایت خود رسید.

همچنین عوض علیزاده مقدم، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی با تبریک این اعیاد فرخنده گفت:

سرمایه گذاری در کشاورزی یکی از خلاءهای غیرقابل انکار این بخش است که هم اکنون صندوق های غیردولتی تا حدود زیادی این خلاء را پر کرده اند. چرا که صندوق ها ساختار شبکه ای دارند و مردم دست اندر کاران آنها هستند و سیاست گذاری در بخش کشاورزی در استان و شهرستان را تا حدود زیادی بر عهده گرفته اند .

در ادامه حجت الاسلام عباس محمدی، امام جماعت شرکت مادر تخصصی با اشاره به اینکه این عید، عید بزرگ مسلمانان است؛ گفت: پیامبر(ص) فرمودند که «روز عید غدیر خم بهترین اعیاد امّت من است و آن روزی است که خداوند تعالی به من فرمان داده با منصوب کردن علیّ بن ابی‌طالب به عنوان رهبری که امّتم پس از من به وسیله او هدایت‏ می‌یابند؛ آن روز را یاد کنیم. آن روزی است که خدا دین را در آن روز کامل و نعمت را تمام گردانید و اسلام را به عنوان یک دین برای مردم پسندید.»

در ادامه همچنین اشعاری به مناسبت  عید غدیرخم و مدح و ثنای امیرالمومنین علی علیه السلام از سوی کارکنان شرکت مادر تخصصی سروده شد .

RSS

 

شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی